KURUMSAL

1997 yılında bireysel yatırım şirketi olarak kurulan Sezer Grup’un Bursa DOSAB’taki üretim merkezi müşterilerine geniş yelpazede hizmet vermektedir. Sezer Grup teknolojinin en gelişmiş imkanlarını kullanarak otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektörün plastik ihtiyacını karşılayan öncülerdendir. ISO/TS 16949 kalite sistem belgesine sahip firmamız müşteri taleplerine daha iyi cevap verebilmek için entegre tesis olma yönünde yeni adımlar atmıştır.
2008 yılında artan hammalzeme ihtiyacını karşılamak için Neoplas Levha Üretim Sistemleri’ni kurarak faaliyete geçirmiştir. 2013 yılında da değişen müşteri talepleri doğrultusunda Ahşap İşleri mobilya atölyesini oluşturarak araç içi aksesuarlar üretmeye başlamıştır. Ayrıca otomotiv sektörünün taşıma seperatörleri, kasaları ve blister ihtiyaçlarını karşılamak adına 2014 yılı içinde thermoform üretimini gerçekleştirmek için son sistem makine yatırımları yapmıştır. Üretimimizde ABS, ASA-ABS, PS yanında değişik sektörlere her türlü mühendislik hammaddelerinden, PET, PETG, AKRİLİK, POLİKARBON gibi talep edilen ürünlerin şekillendirilmesi yapılmaktadır.
Sezer Grup, 2010 yılında 10000 m2lik alanda kurulu 8500 m2 lik kapalı alan tesisine taşınarak modern makine parkuru, eğitimli yönetim kadrosuyla müşteri ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE çalışmalarıyla da desteklenerek “Plastik İşleme Merkezi “ haline dönüşmüştür. Firmamız her geçen gün bünyesine yeni ürün çeşitleri ilave etmekte ve sektördeki atılımlarını sürdürmektedir.

©  | Tüm hakları saklıdır.